Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Про нас

З радістю вітаємо вас на офіційному сайті ТОВ "ВІД "Діана плюс"!

Наша історія почалася в 2001 році – саме тоді компанія була заснована як видавничий дім періодичної преси. За довгі роки діяльності ми досягли значних успіхів, і сьогодні наші видання та інша продукція відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ми пишаємося великою кількістю отриманих почесних нагород, які мотивують працювати ще краще!

Що ми вам пропонуємо? Відкинути всі турботи і приємно провести час за улюбленою справою!

·         Друковані видання найрізноманітніших жанрів – від домашніх порадників з рецептами, яскравих календарів та листівок і аж до захоплюючих дитячих розмальовок – не дозволять нудьгувати ні вам, ні вашим діткам!

·         Величезний асортимент цікавих журналів і книг по рукоділлю, готові набори та схеми, товари для творчості… Ви й незчуєтеся, як за власноручним створенням краси відпочинете й наповните себе позитивними емоціями!

·         Унікальні вироби ручної роботи, з любов’ю й теплом виконані в найрізноманітніших техніках, обов’язково стануть родзинкою вашого гардеробу або інтер’єру!

Тож запрошуємо вас у наш інтернет-магазин, де на вас чекають якісні товари та приємні знижки, а також відвідайте наш пізнавальний портал з корисними для творчості статтями – обіцяємо, буде цікаво!

З повагою, колектив ТОВ "ВІД «Діана плюс» – ми працюємо, щоб ви відпочивали!

Запит
 
Яндекс.Метрика