Велика розмальовка

Що потрібно для створення дива? Всього лише лист паперу з чорно-білим малюнком і кольорові олівці! Розмальовки для дітей – це один із найкращих способів творчого самовираження, адже в процесі розфарбовування малюк може відчути себе справжнім художником і показати своє власне, інколи дуже навіть оригінальне бачення світу!

Великі розмальовки для розвитку малюків

Ми пропонуємо вам розширити традиційні межі для творчості й подарувати дитині не звичайну книжечку для розфарбовування, а величезну розмальовку-постер! Тільки уявіть, з яким задоволенням і старанням буде розфарбовувати її ваш малюк, а ще веселіше робити це разом із друзями, одночасно! А головне: таку велику розмальовку не потрібно ховати в шафу – нею можна прикрасити стіну дитячої кімнати!

Дитячі мега-розмальовки: головні переваги

Ми дуже любимо дітей і дбаємо про їхнє здоров’я та гармонійний розвиток. Саме тому наші Великі розмальовки розроблялися із врахуванням усіх відповідних вимог, а саме:

  1. Папір, який ми використовуємо для друку, надзвичайно якісний і спеціально пристосований для того, щоб не подразнювати очі. Розмальовувати без будь-якої шкоди для зору можна і при денному, і при вечірньому освітленні.
  2. Наші Великі розмальовки – двосторонні. З одного боку нанесене зображення з крупними елементами, які підійдуть для дітей молодшого віку; з іншого – більш складний антистрес-малюнок, який сподобається підліткам і навіть дорослим! Аналогів таким розмальовкам на українському ринку поки що немає.
  3. Сюжети розмальовок продумані таким чином, щоб зацікавити діток різної статі. Велика розмальовка №1 розкриває чарівний світ принцес, казкових створінь і квітів, що обов’язково сподобається дівчаткам. А Велика розмальовка №2 підійде для хлопчиків – адже так весело розфарбовувати машинки, літачки та паровозик у яскраві кольори!

Якщо ви хочете навчити своїх малюків посидючості та концентруванню, допомогти у розвитку дрібної моторики рук, а також подарувати їм справжнє свято – обирайте Великі розмальовки від видавництва «Діана плюс»!Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо!