Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Розмальовки СУПЕР

Розмальовки СУПЕР
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Розмальовки СУПЕР № 8(178)
  Що дітлахи роблять у школі - про це новий випуск Супер розмальовки. Потішні наклейки та загадки додадуть радісних ноток у пізнавальний процес. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 7(177)
  Поповнювати знання про оточуючий світ та важливі заклади, такі як школа, магазин, поліцейський відділок та інші, буде легко. Особливо, якщо Ви вивчатимете їх разом із своїм малюком зі сторінок нового випуску розмальовки.  В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат:..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 6(176)
  Пташиний світ - дуже різноманітний та яскравий. Тут і тендітні лелеки, і говірливі сороки, і горді хижаки. Запрошуємо у світ пташок-розмальовок, а на прогулянці можна буде пошукати і справжніх, як на яскравих наклейках. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 5(175)
  Панамки, халати, плаття, штани, піжами та інший одяг - наші незамінні помічники, який треба вдало обирати. Спробуємо відгадати та розмалювати усі деталі гардеробу. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 4(174)
  Музика - чудовий спосіб розвивати не лише творчі здібності дитини, але й безліч корисних рис характеру. Саме тому новий випуск розмальовки спробує зацікавити Ваших дітлахів традиційними та незвичними інструментами та музикантами. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 2(172)
  Цікаве та пізнавальне видання для малюків презентує новий номер, сповнений цікавих завдань для насиченого дозвілля. Не забувайте про барвисті наклейки та пізнавальні загадки, що так потішать малюків. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 1(171)
  Якщо Ваша дитина любить допомагати Вам куховарити або ж просто обожнює усілякі смаколики, новий випуск видання стане її улюбленим. окрім цього, номер містить загадки та наклейки, що так подобаються малюкам. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 12(170)
  Вивчаєте транспорт зі своїми допитливими малюками? У пригоді стане нова розмальовка, сповнена загадок та наклейок! Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 1(159)
  Боїтеся, що Вашому малюку не вистачає розваг або ж навчання забирає увесь вільний час? Давайте поєднаємо приємне з корисним та урізноманітнимо звичні для дитини заняття.   Чому ця розмальовка може стати найркащим другом в навчанні та дозвіллі? - наше видання містить розвиваючі завдання..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 2(160)
  Невже навчання повинне бути одноманітним? Давайте додамо у нього барв в прямому та переносному значенні!    Чому варто обрати нашу розмальовку для Ваших діток? - у нашому виданні Ви знайдете навчальні та розвиваючі завдання, сворені для того, щоб стимулювати інтелектуаль..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 3(161)
  Пам'ятаєте, з яким захопленням Ви в дитинстві листали сторінки у розмальовці і малювали в уяві майбутні шедеври? Уявіть, як корисно було б поєднати такі завдання із навчанням та перетворити цей процес в улюблене заняття Вашого малюка. Чому б тоді не скористатися нашим виданням?   Чом..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 4(162)
  Навчання стає цікавим лиш тоді, коли його перетворити на захоплюючу гру, зовсім не схожу на стандартний урок чи задачку. Саме тому для Ваших малюків підійдуть такі видання, які розкриють їх творчий потенціал та допоможуть осягнути складний навколишіній світ, виконуючи прості та веселі завдання. &..
  21.00 грн
Яндекс.Метрика