Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Математика в картинках

Математика в картинках
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Абетка в картинках Л3 "Англійська мова: букви цифри" А4
  Математика та читання - обов'язкові для вивчення та зовсім не складні Разом з двосторонньою цифровою абеткою в картинках ваш малюк дуже швидко опанує цифри від 1 до 10 та вивчить алфавіт. І навчання буде приносити лише задоволення! Плакат із цифрами та буквами стане чудовим помічником, адж..
  12.00 грн
 • Математика в картинках № 048 (8) "Все про час"
  Скільки годин в добі? А секунд у хвилині? Як змінюються сезони та місяці? На усі ці питання дасть відпвідь яскравий плакат з ілюстраціями та рухливою стрілкою годинника, щоб відтворювати різні ситуації часу та пори року разом з дитино. Перетворіть вивчення цієї теми на веселу гру, адже такий метод н..
  17.00 грн
 • Математика в картинках № 047 (7) "Вчимося рахувати"
  Арифметика - цікава та пізнавальна наука. А вчити її простіше та приємніше разом з веселими звірятами, яких так цікаво рахувати ! Такий плакат стане чудовим помічником для дитини та швидко навчить додаванню, адже містить: - приклади додавання числел; - таблицю додавання з інструкцією; - ілю..
  17.00 грн
 • Математика в картинках № 046 (6) "Маленький математик"
  У вашій родині зростає маленький математик, якому вже цікаво вивчити цифри від 1 до 10? З нашою новою абеткою йому буде легко та цікаво засвоїти нові знання, адже яскраві ілюстрації з веселими звірятпми відповідно до цифри точно привернуть увагу малюка. Формат: А2 Вас також може сподобатись: ..
  17.00 грн
 • Математика в картинках № 045 (5) "Таблиця множення"
  Прийшла пора вчити таблицю множення? Яскравий плакат з веселими звірятами та двома варіантами таблиці полегшить навчання і процес буде приносити лише задоволення! Такий плакат стане чудовим помічником для школяра на багато років, адже містить: - класична таблиця множення блоками; - "розум..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках В3 "Весела математика" А3
  Математика- складна наука? Зовсім н! Разом з двосторонньою цифровою абеткою в картинках ваш малюк дуже швидко опанує цифри від 1 до 10 та навчиться рахувати. І навчання буде приносити лише задоволення! Плакат із цифрами стане чудовим помічником, адже містить: - крупні витиснені цифри у різни..
  17.00 грн
 • Математика в картинках. Випуск 3(39): "Міри величин"
  Як краще пояснити школярам про міри величин, якими ми користуємося щодня? Процес навчання буде легким та цікавим, якщо Ви скористаєтеся барвистою таблицею, що містить: - чудові кольорові зображення та детальну інформацію щодо понять маси, рідин, площі, довжини, часу та об'єму; -зрозу..
  17.00 грн
 • Математика в картинках № 2 (38) "Склад числа та цифри-сусіди"
  Вивчаєте склад числа та цифри-сусіди? Процес навчання буде легким та цікавим, якщо Ви скористаєтеся барвистою таблицею, що містить: - чудові кольорові зображення; -зрозумілі формати цих математичних понять, що допоможуть швидше засвоїти матеріал. ..
  17.00 грн
 • Математика в картинках. Випуск 1(37): "Дія множення"
  Вивчати множення буде легко та цікаво, якщо Ви скористаєтеся барвистою таблицею, що містить: - чудові кольорові зображення на кожну із дій; -зрозумілі формати цієї математичної дії у двох варіантах, що допоможуть швидше засвоїти матеріал. ..
  17.00 грн
Яндекс.Метрика