Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Абетка в картинках

Абетка в картинках
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Абетка в картинках Л4 "Тварини" А4
  Ваш малюк любить тварин? Розвивайте його цікавість та вчіть назви тварин українською та англійською мовами разом з яскравою абеткою. Абетка двостороння і містить: - чудові барвисті зображення звірів, які живуть в дикій природі, із мовними парами англійською та українською мовами; -вдало п..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках Л6 "Геометричні фігури" А4
  Вивчайте геометричні фігури та пізнавайте навколишній світ разом з яскравою двосторонньою абеткою, яка зробить процес наочно легким та цікавим. Абетка містить: - з обох сторін - зображення різноманітних геометричних фігур; - дублювання назв фігур українською та англійською мовами; ..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках Л5 "Їжа" А4
  Вивчайте разом з вашою дитиною назви напої та продуктів одразу українською та англійською мовами. Це легко та цікаво разом з абеткою з яскравими ілюстраціями наведених слів та транскрипцією для правильної вимови. Абетка містить: - з обох сторін - чудові барвисті зображення різних напої ..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках Л2 "Українська мова" А4
  Вивчити українську мову стало ще простіше та швидше з яскравою двосторонньою абеткою. Навчайтеся з радістю разом зі своїм дошкільнятком або першокласником, вони точно оцінять такий підхід! Абетка містить: - з обох сторін - чудові барвисті зображення на кожну із літер; -вдало підібран..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках Л1 "Англійська мова" А4
  Двостороння абетка з картинками та словами до кожної букви - чудовий помічник для вивчення англійської мови. З нею навчатись стане значно легше і цікавіше! Абетка містить: - чудові барвисті зображення на кожну із літер з двох боків; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам віково..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках № 085 (1) "Українська мова"
  Як парость виноградної лози - плекайте мову! А легко та приємно буде вивчити нові слова допоможе яскрава абетка, яка містить: - чудові барвисті зображення із мовною парою українською мовою; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого мале..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 086 (2) "English (англійська мова)"
  Наша нова абетка для вивчення слів англійською точно сподобається вашій дитині, адж, яка містить: - чудові барвисті зображення із мовними парами українською та англійською мовами; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого маленького пізнайка..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 087 (3) "Русский язык"
  Бажаєте, щоб в майбутньому ваша дитина читала класиків російської літератури в оригіналі? Тоді наша абетка допоможе швидко почати вивчати російську мову. Абетка містить: - чудові барвисті зображення веселих звірят із підписами на російській мові; - вдало підібрані слова, що відповідають і..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 089 (5) "Що я вмію" (укр, рос, анг.)
  Вивчити дієслова легко, коли перед очима зрозумілі приклади з яскравими малюнками. Абетка в картинках допоможе дитіни швидко засвоїти найвживаніші дієслова, адже містить: - чудові барвисті зображення дій, які робить ваш малюк - дієслова позначено мовними парами англійською, російською та украї..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 090 (6) "Тіло & одяг" (укр, рос, анг.)
  Частини тіла потрібно знати! Тож розвивайте цікавість малюка та вчіть назви не тільки частин тіла, а й одягу разом з яскравою абеткою. Абетка містить: - чудові барвисті зображення частин тіла та одягу;  - мовне позначення англійською, російською та українською мовами; - ..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 091 (7) "Професії" (укр, рос, анг.)
  Ким хоче бути ваша дитина, коли виросте? Будівельником, лікарем, пілотом? Чи може краще пожежником? Вивчайте розмаїття професій разом з яскравою абеткою. Абетка містить: - чудові барвисті зображення різних професій - мовний супровід англійською, російською та українською мовами; - вдал..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках № 092 (8) "Пори року" (укр, рос, анг.)
  Вивчайте з вашим малюком зміну пір року та що притаманно кожній порі разом з яскравою абеткою. Це легкий та цікавий спосіб вивчити нові слова та розширити кругозір дитини. Абетка містить: - чудові барвисті зображення відповідно до пори року із мовними парами англійською, російською та україн..
  17.00 грн
Яндекс.Метрика