Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Абетка в картинках

Абетка в картинках
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Абетка в картинках "Дикі тварини" (двостороння)
  Ваш малюк любить тварин? Розвивайте його цікавість та вчіть назви тварин українською та англійською мовами разом з яскравою абеткою. Абетка містить: - чудові барвисті зображення звірів, які живуть в дикій природі, із мовними парами англійською та українською мовами; -вдало підібрані слова..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках: "Геометрія" (двостороння)
  Вивчайте геометричні фігури та пізнавайте навколишній світ разом з яскравою двосторонньою абеткою, яка зробить процес наочно легким та цікавим. Абетка містить: - з обох сторін - зображення різноманітних геометричних фігур; - дублювання назв фігур українською та англійською мовами; ..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках: "Їжа та напої" (двостороння)
  Вивчайте разом з вашою дитиною назви напої та продуктів одразу українською та англійською мовами. Це легко та цікаво разом з абеткою з яскравими ілюстраціями наведених слів та транскрипцією для правильної вимови. Абетка містить: - з обох сторін - чудові барвисті зображення різних напої ..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках: "Українська мова" (двостороння)
  Вивчити українську мову стало ще простіше та швидше з яскравою двосторонньою абеткою. Навчайтеся з радістю разом зі своїм дошкільнятком або першокласником, вони точно оцінять такий підхід! Абетка містить: - з обох сторін - чудові барвисті зображення на кожну із літер; -вдало підібран..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках: "Англійська мова" (двостороння)
  Двостороння абетка з картинками та словами до кожної букви - чудовий помічник для вивчення англійської мови. З нею навчатись стане значно легше і цікавіше! Абетка містить: - чудові барвисті зображення на кожну із літер з двох боків; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам віково..
  12.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 85: "Українська мова"
  Як парость виноградної лози - плекайте мову! А легко та приємно буде вивчити нові слова допоможе яскрава абетка, яка містить: - чудові барвисті зображення із мовною парою українською мовою; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого мале..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 86: "Англійська мова"
  Наша нова абетка для вивчення слів англійською точно сподобається вашій дитині, адж, яка містить: - чудові барвисті зображення із мовними парами українською та англійською мовами; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого маленького пізнайка..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 87: "Російська мова"
  Бажаєте, щоб в майбутньому ваша дитина читала класиків російської літератури в оригіналі? Тоді наша абетка допоможе швидко почати вивчати російську мову. Абетка містить: - чудові барвисті зображення веселих звірят із підписами на російській мові; - вдало підібрані слова, що відповідають і..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 89: "Дієслова"
  Вивчити дієслова легко, коли перед очима зрозумілі приклади з яскравими малюнками. Абетка в картинках допоможе дитіни швидко засвоїти найвживаніші дієслова, адже містить: - чудові барвисті зображення дій, які робить ваш малюк - дієслова позначено мовними парами англійською, російською та украї..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 90: "Тіло"
  Частини тіла потрібно знати! Тож розвивайте цікавість малюка та вчіть назви не тільки частин тіла, а й одягу разом з яскравою абеткою. Абетка містить: - чудові барвисті зображення частин тіла та одягу;  - мовне позначення англійською, російською та українською мовами; - ..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 91: "Професія"
  Ким хоче бути ваша дитина, коли виросте? Будівельником, лікарем, пілотом? Чи може краще пожежником? Вивчайте розмаїття професій разом з яскравою абеткою. Абетка містить: - чудові барвисті зображення різних професій - мовний супровід англійською, російською та українською мовами; - вдал..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 92: "Пори року"
  Вивчайте з вашим малюком зміну пір року та що притаманно кожній порі разом з яскравою абеткою. Це легкий та цікавий спосіб вивчити нові слова та розширити кругозір дитини. Абетка містить: - чудові барвисті зображення відповідно до пори року із мовними парами англійською, російською та україн..
  17.00 грн
Яндекс.Метрика