Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Абетка в картинках

Абетка в картинках
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Абетка в картинках. Випуск 10(73): "Гра: Космічні пригоди"
  Цікаві настільні ігри лише підсилюють пізнавальний інтерес у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Якщо ж Ваші малюки захоплюються космосом та пригодницькими історіями, спробуйте зіграти з ними у цю гру, що містить: - чудові барвисті зображення із фішками та кубиком; - захоплюючий мар..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 9(72): "Колір"
  Вивчати кольори легко та цікаво, коли в допомогу приходять такі цікаві наочні матеріали, що містять: - чудові барвисті зображення із мовними парами англійською та українською мовами (4-6 зображень на кожен із кольорів, 12 кольорів); -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової кат..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 7(70): "Дикі та свійські тварини. Комахи. Квіти"
  Кольорова абетка в картинках допоможе вивчити найцікавіших представників флори та фауни! Вона містить: - чудові барвисті зображення із мовними парами англійською та українською мовами; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого маленького пізнайка; -зрозумілі..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 6(69): "Протилежності"
  Вивчаєте основні мовні поняття із школярами і ніяк не опануєте тему протилежностей? Впригоді стає цікава абетка в картинках! Вона містить: - чудові барвисті зображення із мовними парами англійською та українською мовами; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії ..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 4(67): "Розклад уроків"
  Щоб навчання у школі приносило якнайбільше задоволення Вашим малюкам, подбайте, щоб навіть найменші дрібниці, а тим більше, організація  шкільного та вільного часу учня, були цікавими. Плакат зі розкладом уроків стане чудовим помічником, адже містить: - власне розклад уроків із врахуван..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 3(66): "Російська мова"
  Для вивчення будь-якої мови наочність є першим необхідним засобом, про який говорять усі досвідчені педагоги. Чому б тоді не скористатися абеткою в картинках! Вона містить: - чудові барвисті зображення на кожну із літер; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової катег..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 2(65): "Англійська мова"
  Англійська здається важкою для вивчення? Аж ніяк! Якщо в пригоді стає така цікава абетка в картинках! Вона містить: - чудові барвисті зображення на кожну із літер; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого маленького пізнайка; -зрозумілі підписи, що допоможу..
  17.00 грн
 • Абетка в картинках. Випуск 1(64): "Українська мова"
  Вивчаєте українську мову разом зі своїм дошкільнятком або першокласником? Скористайтеся абеткою в картинках! Вона містить: - чудові барвисті зображення на кожну із літер; -вдало підібрані слова, що відповідають інтересам вікової категорії Вашого маленького пізнайка; -зрозумілі підписи, що д..
  17.00 грн
Яндекс.Метрика