Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Календарі "Diana.Ua"

Календарі "Diana.Ua"

Зустрічайте новинку! Стильний настінний перекидний календар на 2018 рік з функцією планувальника. Вертикальний формат значно спрощує можливість розміщення – календар не займе багато місця, але водночас досить великий. Серія календарів на 2018 рік випущена у шести різних варіантах, кожен яких присвячений своїй темі:
- Породи собак
- Квіти
- Місячний посівний
- Православний
- Святий Миколай
- Пресвята Богородиця

Чим порадує календар Diana.ua?

Яку б тематику Ви не обрали, усі календарі цієї серії мають ряд переваг:
- Яскраві ілюстрації та якісний друк
- Цікаві факти до обраної тематики
- Бонус – календар на 2019 рік

Формат: 1/3 В3, 12 сторінок. Мова: українська (+російська та англійська)

Важливо! Вже відкрито попереднє замовлення на якісні українські календарі «Diana.ua» на 2018 рік. Замовляйте завчасно та отримуйте вчасно! Доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар "Пресвята Богородиця" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік у новому вертикальному форматі. Цей український церковний календар із зображеннями Пресвятої Богородиці припаде до душі православним вірянам. Календар має золоте тиснення, що додає святковості зображенню. Як і інші календарі з серії «Diana.u..
  23.00 грн
 • Календар "Святий Миколай" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік релігійної тематики з золотим тисненням. Цей український календар присвячено одному із найулюбленіших святих серед християн – Святому Миколаю та, як і інші із серії «Diana.ua», має ряд переваг: - Яскраві ілюстрації та якісний друк - Важливі..
  23.00 грн
 • Календар "Православний" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік релігійної тематики, який має золоте тиснення. Цей український православний календар, як і інші із серії «Diana.ua» має ряд переваг: - Яскраві ілюстрації та якісний друк - Важливі дати (свята, пости) у православ’ї - Бонус – календар на 201..
  23.00 грн
 • Календар "Місячний посівний" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік у новому вертикальному форматі порадує садоводів та любителів поратися на городі. Цей український календар стане у нагоді всім, хто переймається гарним врожаєм та захоплюється городництвом, а також, як і інші із серії «Diana.ua» має ряд переваг: ..
  23.00 грн
 • Календар "Квіти" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік універсальної тематики, яка буде приємна всім – квіткове розмаїття. Цей український календар, як і інші із серії «Diana.ua» має ряд переваг: - Планувальник - великі клітинки дат, щоб робити помітки - Яскраві ілюстрації та якісний друк - Бону..
  23.00 грн
 • Календар "Гав-гав" 2018
  Якісний настінний перекидний календар на 2018 рік. Прийдешній рік – це рік собаки, отже варто мати вдома зображення песика як талісман удачі. А ще – навчитися розбиратися в популярних породах собак. Також цей український календар, як і інші із серії «Diana.ua», має ряд переваг: - Планувальник - в..
  23.00 грн
Яндекс.Метрика